НАШІ ПРОФЕСІЇ

НАШІ ПРОФЕСІЇ
НАШІ ПРОФЕСІЇ

ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК

Виконує ручне дугове, плазмове і газове зварювання деталей, вузлів, конструкцій і трубопроводів з конструкційних сталей, чавуну, кольорових металів і сплавів та складних деталей вузлів із вуглецевих сталей у всіх просторових положеннях зварного шва. Виконує ручне кисневе плазмове і газове різання і різання бензорізальними та газорізальними апаратами на переносних, стаціонарних і плазморізальних машинах, в різних положеннях складних деталей з різних сталей, кольорових металів і сплавів за розміткою.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

СЛЮСАР З РЕМОНТУ КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Автослюсар здійснює всі види ремонту і технічного обслуговування автомобільного транспорту. Виконує ремонт автомобілів (у тому числі дизельних, інжекторних, газобалонних і спеціальних вантажних), автобусів, вантажних пікапів і мікроавтобусів; розбирати та проводити дефектування деталей, складових вузлів, агрегатів, систем.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

Верстатник широкого профілю

Фахівець, який обробляє деталі з металу й інших матеріалів на токарних, фрезерних, свердлувальних і шліфувальних верстатах. Вміє виготовляти на основі креслення деталі, користуватися контрольно-вимірювальними інструментами, виконувати настройку верстата, налагоджувати інструмент і проводити його заміну.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

МАШИНІСТ ХОЛОДИЛЬНИХ УСТАНОВОК

Обслуговує компресори, насоси, конденсатори, випарники, трубопроводи і арматуру холодильних установок, а також установок з виробництва льоду. Чистить, змащує та заряджає механізми установок і бере участь у поточному та планово-запобіжному ремонті устаткування, апаратури й трубопроводів, які обслуговує. Визначає та усуває несправності в роботі агрегатів і апаратури холодильних установок.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

Слюсар-ремонтник

Кваліфікований робітник, який обслуговує техніку на підприємствах або вдома, регулює та ремонтує. Він займається монтажем, налагодженням, регулюванням і діагностуванням механізмів. Професія затребувана на всіх етапах виробництва і при експлуатації будь-якої техніки і супровідних технічних систем (електричних, сантехнічних, телекомунікаційний і ін.). 

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ЕЛЕКТРОМОНТЕР. Слюсар-електрик з ремонту устаткування

Це фахівці, які займаються ремонтом та обслуговуванням побутового і промислового обладнання. Вони встановлюють, налагоджують і перевіряють електроустановки і електроустаткування, електропроводку, інше електрообладнання. Виявляють і усувають несправності і пошкодження, проводять роботи, спрямовані на обслуговування і утримання електроустаткування.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ШТУКАТУР

Виконує обштукатурювання вручну поверхонь стін, стель, ніш з укосами; опоряджує укоси збірними елементами; виконує ремонт високоякісної штукатурки; опоряджує поверхні традиційними, декоративними, кольоровими, мінеральними штукатурками; опоряджує поверхні розчинами на основі сухих штукатурних сумішей; виконує інші штукатурні роботи.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

МУЛЯР

Виконує роботи під час кладки та ремонту кам’яних конструкцій будов, мостів, споруд. Робить кладку стін з цегли та дрібних блоків під штукатурку. Виконує улаштовування фундаментів, цементної стяжки, горизонтальної гідроізоляції фундаментів рулонними матеріалами. Пробиває гнізда та отвори у цегляній та бутовій кладці за допомогою механізованого інструменту.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ТОКАР

Токар — це фахівець, який за допомогою токарного верстата перетворює необроблені заготовки на різні деталі з дерева, металу, пластику, оргскла, смоли. Спеціаліст токарної справи працює на верстатах, які в залежності від типу використовуваного матеріалу бувають металообробні і деревообробні.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

МАЛЯР

Фарбує поверхні сухими порошками, різними фарбами та лаками у кілька тонів, здійснює шліфування, лакування, полірування, шпаклювання, ґрунтування і прооліфлення їх механізованим інструментом. Наносить малюнки на поверхні за трафаретами. Реставрує пофарбовані поверхні, лінкруст, лінолеум та інші матеріали. Здійснює лакофарбові покриття на склі та керамічній емалі.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

СЛЮСАР ІЗ СКЛАДАННЯ МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ

Складає вузли металоконструкцій під зварювання і клепання за кресленнями і ескізами. Прихвачує деталі в процесі складання електрозварюванням. Свердлить, розсвердлює і розгортає отвори дрібних деталей за розміткою на верстаті та переносним механізованим інструментом. Нарізає різьби, править деталі і вузли металоконструкцій.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ЖИВОПИСЕЦЬ

Виконує роботи техніками холодного і гарячого батику, художній розпис тканини; проводить опоряджувальні роботи виробів; виконує живопис на склі та імітацію вітражу з дотриманням усіх норм та вимог; виконує настінний розпис; виконує написання історичних шрифтів різними інструментами (перо, пензель).

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ОФОРМЛЮВАЧ ВІТРИН, ПРИМІЩЕНЬ ТА БУДІВЕЛЬ

Виконує роботи з художнього та художньо-декоративного оформлення вітрин, приміщень, будівель, виготовлення деталей і фрагментів інтер’єру, панно, стендів, декоративних споруд та встановлює їх. Здійснює комплексне рекламне оформлення вітрин, інтер’єрів приміщень, рекламних плакатів, вивісок, щитів, стендів, панно.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ПОРТЬЄ

Видає та отримує ключів від номерів. Приймає і вручає направлену на адресу постояльців готелю кореспонденцію. Інформує про послуги, що надаються в готелі, приймає замовлення на ці послуги. Веде журнал обліку громадян України та іноземців, реєструє заявки на бронювання номерів (місць). Наглядає за порядком у вестибюлі. Виконує у разі відсутності адміністратора його функції.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ЕЛЕКТРОЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ

Виконує ручне зварювання в усіх просторових положеннях зварного шва, крім стельового. Виконує зварювання зібраних кожухів, котлів обігрівання, стояків, бункерних решіток, перехідних площадок, сходин, захисних поручнів, настилів, обшивок котлів, труб димових висотою до 30 м та вентиляційних із листової сталі, трубопроводів зовнішніх і внутрішніх мереж водопостачання.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

МАШИНІСТ БУРОВОЇ УСТАНОВКИ

Галузь застосування – будівельні роботи, буріння свердловин під воду, буріння геологорозвідувальних свердловин. Керує процесом буріння бурової установки і забезпечує її безаварійну роботу. Здійснює контроль буріння свердловини за допомогою системи локації. Виконує техобслуговування бурової установки.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ПОКОЇВКА

Зустрічає і розміщує гостей. Здійснює щоденне, поточне і генеральне прибирання номерів і закріплених за нею приміщень загального користування згідно з прийнятою технологією і періодичністю. Змінює постільну білизну, рушники і туалетні речі після кожного виїзду мешканця, прибирає ліжка. Приймає замовлення від мешканців на побутові послуги та забезпечує їх своєчасне виконання.