ГУРТОЖИТОК

Учнівський гуртожиток Миколаївського професійного машинобудівного ліцею радо вітає мешканців та відвідувачів!

Здобувачам освіти, які навчаються в Миколаївському професійному машинобудівному ліцеї, надаються місця в двох гуртожитках. Проживання безкоштовне.

У гуртожитках створено сприятливі умови для проживання, навчання та відпочинку наших здобувачів освіти. У фойє облаштовано робоче місце для чергових та інформаційні стенди учнівського самоврядування. У гуртожитках розтошовані читальні зали, де здобувачі освіти можуть зайнятися самопідготовкою. Перодично тут організовують цикли книжкових виставок з питань професійної підготовки. Контроль за самопідготовкою здобувачів освіти здійснюють вихователі.

В обох гуртожитках обладнані кімнати для приготування їжі, є кімнати для відпочинку, бібліотечні кімнати. Система розташування кімнат блочна. Кімнати переважно розраховані на проживання 2-3 осіб. Є Wi-Fi з вільним доступом. В вільний час мешканці гуртожитку можуть займатися в гуртках — спортивних та в гуртку музично-театрального напрямку ПОЗИТИВ

Гуртожиток Ліцею має власне учнівське самоврядування, яке представлене Учнівською радою гуртожитку. Вона є сполучною ланкою між адміністрацією та здобувачами освіти. Учнівська рада гуртожитку має свою власну структуру. До неї входять представники кожного поверху гуртожитку, яких обирають на виборах учнівської ради гуртожитку. Головним завданням учнівської ради гуртожитку є захист основних життєвих прав та інтересів молоді, яка проживає в гуртожитку, шляхом постійного діалогу та співпраці між здобувачами освіти й адміністрацією Ліцею.

Здобувачі освіти, які поселені до гуртожитку, повинні знати і суворо дотримуватися «Положення про учнівський гуртожиток», «Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку» та умов Договору про надання послуг з проживання здобувача освіти в гуртожитку.

Умови поселення

  • Договір про надання послуг з проживання укладається на рік (вересень – червень) під час безпосереднього заселення в гуртожиток.
  • Заявку на поселення в гуртожиток можна заповнити протягом червня-серпня при подачі документів до Приймальної комісії.

Детальну інформацію про умови проживання та поселення можна отримати у коменданта гуртожитку. 

ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
ДУШОВІ КІМНАТИ
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
КІМНАТА ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ТА ПРИЙОМУ ЇЖІ
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
ТРЕНАЖЕРНА ЗАЛА
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
ГУРТОЖИТОК
БІБЛІОТЕКА ГУРТОЖИТКУ
ГУРТОЖИТОК