Психологічна служба

Основна мета роботи психологічної служби – створення сприятливих умов для розвитку і соціалізації, психологічного комфорту і безпеки учнів.

Психологічна служба Миколаївського професійного машинобудівного ліцею працює за напрямками, що включають: роботу з учнями, їх батьками, педагогічними працівниками.

Для реалізації цієї мети ми використовуємо такі види робіт:

  • Консультативну — професійне вирішення проблем, з якими звертаються до психолога та соціального педагога учасники освітнього процесу.
  • Психодіагностичну, що передбачає організацію комплексного соціально-психологічного дослідження, яке потребує аналізу та інтерпретації отриманих результатів. На підставі результатів психодіагностичних досліджень робиться висновок про подальшу корекцію або консультаційну роботу.
  • Психокорекційну роботу, основним завданням якої є розвиток здібностей, формування особистості учня, подолання негативних явищ у навчальному закладі, в сім’ї, соціальному оточенні.
  • Профілактичну роботу, спрямовану на попередження, запобігання правопорушенням, навчання конструктивного розв’язання конфліктів, психологічну просвіту батьків.

Потрібна соціально-психологічна підтримка? Завітай на ТЕЛЕГРАМ канал соціального педагога МПМЛ або відвідай його сайт

Психологічна служба

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА УЧНІВ В МПМЛ

Психологічна служба
Психологічна служба

ГО «Центр соціального лідерства» разом з Дитячим фондом ООН Юнісеф в Україні за підтримки НДСЛ «ОХМАТДИТ» реалізують проєкт «КОЛО ТУРБОТИ», щоб захистити та відновити найцінніше – дитяче психологічне здоров’я.

У співпраці з медичними закладами, соцпрацвіниками, психологами та волонтерськими організаціями надаватимуть кваліфіковану безоплатну допомогу сім’ям, дітям від 0 до 6 років, які отримали гостру травму внаслідок різноманітних обставин в ході війни в Україні.